Stos

Koniec kolejnego kwartału, więc czas podsumować to, co przybyło do biblioteczki. Nie jest tego dużo, ale spodziewałam się, że będzie mniej.1. Podniebny lot, R. K. Lilley - recenzja. Miała być jeszcze w poprzednim stosie, ale dotarła już po opublikowaniu postu.
2. Pod samym niebem, R. K. Lilley - recenzja. Nawet podoba mi się ta seria.
3. Prawo Mojżesza, A. Harmon - recenzja. Jeżeli jeszcze nie czytaliście - przeczytajcie. Jak czytaliście, to pewnie nie możecie się doczekać kolejnego tomu.
4. Lady Susan, Watsonowie, Sanditon, J. Austen - recenzja, bardzo fajny zbiór.
5. Skrawki błękitu, L. Lowry - widziałam film na podstawie pierwszej części i bardzo mi się podobał. Muszę jeszcze znaleźć pierwszy tom serii i mogę się zabrać za czytanie ;)
6. Krew i złoto, A. Rice - Wywiad z wampirem jest jedną z moich ulubionych książek, mam nadzieję, że ta też będzie dobra. Jak już ją przeczytam...
7. Kłamca 4 - recenzja. Potrzeba mi jeszcze pierwszego i drugiego tomu...
8. Zakochać się, C. Ahern - recenzja. Od dawna ciekawiła mnie ta autorka.

Robię postępy - większość książek kupionych jest już przeczytana. Mam nadzieję, że to się utrzyma i nie będą mi się robiły zaległości na półkach.
A u Was dużo książek przybyło w ostatnim kwartale?

Komentarze

 1. u mnie przybyło dużo, pojawiło się również Prawo Mojżesza - lektura jeszcze przede mną. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, Kłamca! :D Ale widzę, że niezbyt spodobało Ci się zakończenie... Btw. wiesz, że Ćwiek chyba był w pełni świadomy, że sporo ludzi po nim strzeli focha? XD Mimo, że w pewnym sensie było do przewidzenia :D
  "Prawo Mojżesza" na mnie czeka, ale to po tym, jak zmęczę książkę Christe.
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi przybyło tylko kilka książek, ale za to trzy są po ponad 700 stron, więc cegiełki mam na półce!

  OdpowiedzUsuń
 4. "Prawo Mojżesza" to niesamowita książką - drugi tom musi do mnie trafić jak najszybciej :D
  Gratuluję nabytków!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem pewna ile ksiażek poszło mi w poprzednik kwartale, jakoś nie skupiam się na liczeniu, choć zapisuje sobie przeczytane tytuły. Prawo Mojżesza to rewelacyjna książka, jestem nią zupełnie oczarowana. Podniebny lot to przeciętniak, ale i tak zamierzam sięgnąć po drugą część :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie kilka tytułów przybyło, ciesze się, że mam Noc jest dniem Leszka Mieszczaka, oraz , że przyszła upragniona I obiecuję ci miłość. ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pozostawienie komentarza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez system komentarzy Disqus, który jest ich administratorem.