SUDAZ - Twoje oczy mówią wszystko

Wiecie już, że lubię fantastykę. Domyślacie się chyba też, że szczególnie lubię tę rodzimą. Za to nie bawię się w promowanie wydawnictw czy samodzielnych autorów - nie nawiązuję współprac, nie publikuję postów z nowościami. A jednak, są projekty warte wsparcia i rozgłosu. Jednym z nich jest "Sudaz - Twoje oczy mówią wszystko".Po co wspierać debiutantkę, która musi dopłacać do wydania własnej książki? To proste - wszyscy mamy marzenia, niektóre będzie naprawdę ciężko spełnić. Aleksandra Zimnik ma właśnie szansę na spełnienie własnego. Potrzebuje pomocy, ale kto z nas jej czasem nie potrzebuje? Ma dość odwagi i uporu, by walczyć o wydanie, o swoje marzenia i... Przyszłość. Bo bądźmy szczerzy, od sukcesu "Sudaz" będzie sporo zależeć. Ma talent i napisała książkę z pomysłem. Nie musicie mi wierzyć na słowo, sami oceńcie - Rozdział pierwszy. Ma również wsparcie medialne takich kolosów jak Gildia.plBestiariusz.pl - to chyba sporo mówi?

Sęk w tym, że Aleksandra napisała książkę i chce ją wydać, nawet ma na to szansę, bo są wydawnictwa nią zainteresowane, ale... musi partycypować w kosztach. Niemałych, bo wydawnictwo chce ponad 7 tysięcy. Część kwoty autorka może sama uiścić, jednak potrzebuje wsparcia. Prosi o nie nas - czytelników, blogerów, fanów fantastyki. Na stronie:


można wpłacać pieniądze na wydanie książki (jeśli kwota nie zostanie uzbierana, to zostaną zwrócone). Jeśli nie jesteście gotowi na taki wkład - udostępnijcie informację na swoich blogach, profilach fb, Twitter, G+ - gdzie się da - pewnie dzięki temu znajdzie się ktoś, kto pomoże.

O swojej książce autorka opowiada tutaj:

Na litość boską, nie siedźcie z założonymi rękoma, marudząc, że polska fantastyka jest słaba. Że na naszym rynku nie ma co czytać - wiem, że to popularny pogląd. Więc zadbajcie, by było na nim coś wartego uwagi. Macie okazję. Wykażcie się.

Komentarze